Centrum Rozwiązywania Problemów Społecznych we współpracy z Ministerstwem Sprawiedliwości zaprasza na bezpłatne zajęcia psychoedukacyjne dla ofiar przemocy w rodzinie finansowane ze środków Ministerstwa Sprawiedliwości oraz ze środków Norweskiego Mechanizmu Finansowego.

W domu każdy powinien czuć się bezpieczny. Nie zawsze tak bywa. Na zajęciach dowiedzą się Państwo jak radzić sobie w sytuacjach przemocowych, jak być asertywnym, jak komunikować się bez przemocy i jak poradzić sobie z tym, co się dzieje na zewnątrz i wewnątrz człowieka dotkniętego przemocą. Zajęcia są skierowane do wszystkich, którzy zostali dotknięci przemocą w rodzinie. Posiadanie niebieskiej karty nie jest wymogiem uczestniczenia. W spotkaniach może uczestniczyć każdy kto czuje, że spotkał się z przemocą fizyczną bądź psychiczną w swoim domu. Załączony harmonogram przedstawia dokładne informacje dotyczące miejsca i czasu spotkań.Zajęcia będą prowadzone z grupą zamkniętą, 10-12 osobową i obejmować będą cykl 15 spotkań po 3 godziny edukacyjne. Udział uczestników w zajęciach jest zupełnie darmowy. Zapewniamy materiały, ale również bufet kawowy (w tym kanapki) oraz zwrot kosztów dojazdu.Na zakończenie zajęć, regularnie uczęszczające osoby, dostaną od nas bon podarunkowy. Aby wziąć udział w zajęciach proszę o kontakt lub zapraszamy bezpośrednio na miejsce spotkania w wyznaczonym dniu i godzinie podając hasło „Fundacja „Człowiek w potrzebie”.

 

Harmonogram zajęć

 

Program zajęć

W przypadku jakichkolwiek pytań proszę o kontakt:
Beata Olek
Asystentka Prezesa
Fundacji Pomocy Rodzinie
„Człowiek w potrzebie”
Tel.: 690 227 391
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.